+420 725 739 236
Vaše nové kadeřnictví
 • PO-PÁ9:00-18:00
 • SO-NEpo domluvě

Náš tým

 • Andrea Nováková

  Majitelka a kadeřnice

  Už 20 let jsem nadšenou kadeřnicí a snílkem. Ve své profesi se stále učím a zdokonaluji. Je to svět, který miluji. Velice ráda poznávám nové lidi a za své kolegy bych dala ruku do ohně. Věřím, že pokud k nám přijdete, budete nadšeni přátelskou atmosférou, která tady panuje. Moc se na vás těšíme, neváhejte nás oslovit!

 • Monika Weinhold

  Kosmetička

  Už řadu let pracuji s kvalitní francouzskou kosmetikou Payot, která nabízí produkty pro profesionály i domácí ošetření. K tomu přidejte moderní techniky čištění pleti kosmetickými přístroji a je z toho skvělý výsledek šitý na míru vaší pleti. Dále vám mohu nabídnout prodloužení řas, depilaci a líčení pro různé příležitosti. Přijďte si odpočinout, těším se na vás!

 • Jitka Nedvědová

  Kadeřnice

  Vlasy jsou mým koníčkem a prací už 25 let. Mám za sebou bohatou praxi střihů pro dlouhé i krátké vlasy a stejně tak i v barvení.
  Jsem zastáncem zdravých a přirozených vlasů, čímž se  řídím při volbě odstínů a typu barvení. S Loreálem pracuji přes dvacet let a s jeho přípravky vám poskytnu tu nejlepší péči.

 • Marie Maternová

  Kadeřnice

  Věřím, že každý účes je odrazem vaší osobnosti. Mým cílem je dovést ho k dokonalosti. S každou klientkou se snažím navázat přátelský vztah na profesionální úrovni. Už 20 let mé kariéry je mi věrným partnerem L'Oréal Professionnel, který vám mohu vřele doporučit.

 • Martina Austová

  Kadeřnice

  Být kadeřnicí je pro mě velikým koníčkem. V kadeřnictví pracuji přes 20 let a stále se snažím zdokonalovat a učit nové techniky. Práce s vlasy je kreativní. Líbí se mi, že můžu zákaznice změnit k lepšímu, poradit a dodat jim při tom i trochu sebevědomí. Neumím si představit, že bych dělala něco jiného. Studio AIM je pro mě druhým domovem.

 • Maria

  Manikérka a pedikérka

  Ráda se postarám o krásu vašich rukou, chodidel a obočí. Před 4 roky jsem se rozhodla změnit povolání a vůbec toho nelituju. Svoji práci mám moc ráda a nejvíc mě baví, že klienti odcházejí šťastni a nadšeni. 
  Nabízím jak dámskou, tak i pánskou suchou strojovou manikúru a pedikúru, francouzskou manikúru, prodloužení nehtů, gel lak a gel, laminaci obočí a řas. 
  Pracuji s kvalitními produkty a hodně mi záleží na hygieně.
  Přijďte ke mně na návštěvu. Budu se na vás moc těšit 

Zaujali jsme vás? Neváhejte a objednejte se telefonicky.