+420 725 739 236
Vaše nové kadeřnictví
  • PO-PÁ9:00-18:00
  • SO-NEpo domluvě

Služby

Poskytujeme širokou nabídku služeb v péči o vaši krásu a zdraví. Garancí kvality jsou pro nás jen spokojení zákazníci. Přijďte o sebe nechat pečovat.

Stříhání

Postaráme se o vaše pánské i dámské účesy přesně podle vašich představ. Potřebujete upravit váš účes pro každodenní nošení, nebo se chystáte na svatbu či ples? Nic není problém, postaráme se o váš účes k vaší spokojenosti.

Barvení a péče

Dejte vašim vlasům nový vzhled a energii za pomocí profesionálních barev v rukou profesionálních kadeřníků. Nabízíme melírování, barvení, zesvětlování a další služby. Samozřejostí je i široká nabídka profesionální péče o zdraví vašich vlasů.

 

Manikúra


Nechte nás pečovat o zdraví a krásu vašich rukou a nehtů. Nabízíme širokou škálu technik od základní péče přes gelové nehty až po specifickou modeláž dle vašich přání. 

 

Pedikúra

Věnujeme se i péči o vaše nohy, od úpravy a lakování nehtů, přes péči o vaši kůži až po komplexní masáže nohou a chodidel. Můžete se spolehnout že od nás budete odcházet spokojení a baše nohy zdravější a krásnější.

 

Kosmetika

Nechte o svou pleť pečovat odborníky. Ať už potřebujete líčení pro speciální příležitost, nebo jen profesionální péči a ochranu vaší pleti, u nás ve studiu jsme připraveni se komplexně postarat o to, abyste se cítila krásná a zdravá.

Bodywraps

Body Wraps Slim je tělový zábal, který napomáhá k zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky. 
Speciální lázeň Vám z mezibuněčného prostoru a z tukových buněk vytáhne škodlivé toxiny. Povzbudí Váš organismus a tím urychlí hubnutí.

 

Přípravky

Využíváme jen ty nejkvalitnější přípravky a nástroje, tak abysme si byly jisté, že se o vás dokážeme postarat bez kompromisů.

Zaujali jsme vás? Neváhejte a objednejte se telefonicky.