+420 725 739 236
Vaše nové kadeřnictví
 • PO-PÁ9:00-18:00
 • SO-NEpo domluvě

Náš tým

 • Andrea Nováková

  Majitelka a kadeřnice

  Už 20 let jsem nadšenou kadeřnicí a snílkem. Ve své profesi se stále učím a zdokonaluji. Je to svět, který miluji. Velice ráda poznávám nové lidi a za své kolegy bych dala ruku do ohně. Věřím, že pokud k nám přijdete, budete nadšeni přátelskou atmosférou, která tady panuje. Moc se na vás těšíme, neváhejte nás oslovit!

 • Monika Weinhold

  Kosmetička

  Už řadu let pracuji s kvalitní francouzskou kosmetikou Payot, která nabízí produkty pro profesionály i domácí ošetření. K tomu přidejte moderní techniky čištění pleti kosmetickými přístroji a je z toho skvělý výsledek šitý na míru vaší pleti. Dále vám mohu nabídnout prodloužení řas, depilaci a líčení pro různé příležitosti. Přijďte si odpočinout, těším se na vás!

 • Jitka Nedvědová

  Kadeřnice

  Vlasy jsou mým koníčkem a prací už 25 let. Mám za sebou bohatou praxi střihů pro dlouhé i krátké vlasy a stejně tak i v barvení.
  Jsem zastáncem zdravých a přirozených vlasů, čímž se  řídím při volbě odstínů a typu barvení. S Loreálem pracuji přes dvacet let a s jeho přípravky vám poskytnu tu nejlepší péči.

 • Marie Maternová

  Kadeřnice

  Věřím, že každý účes je odrazem vaší osobnosti. Mým cílem je dovést ho k dokonalosti. S každou klientkou se snažím navázat přátelský vztah na profesionální úrovni. Už 20 let mé kariéry je mi věrným partnerem L'Oréal Professionnel, který vám mohu vřele doporučit.

 • Tereza Muzikářová

  Manikérka a pedikérka

  Má práce je mým koníčkem. Ke každé klientce mám osobitý a individuální přístup. Mou prioritou je, aby byla každá vaše návštěva příjemným a uvolňujícím zážitkem. A co je pro mě tou největší odměnou? Když se klientka při odchodu usmívá! Moc se těším i na vaši návštěvu.

 • Martina Austová

  Kadeřnice

  Být kadeřnicí je pro mě velikým koníčkem. V kadeřnictví pracuji přes 20 let a stále se snažím zdokonalovat a učit nové techniky. Práce s vlasy je kreativní. Líbí se mi, že můžu zákaznice změnit k lepšímu, poradit a dodat jim při tom i trochu sebevědomí. Neumím si představit, že bych dělala něco jiného. Studio AIM je pro mě druhým domovem.

 • Karolína Fialková

  Kadeřnice

  Kadeřnická profese je mojí velkou vášní a koníčkem. Když nejsem zrovna v salónu, vzdělávám se v akademii Paula Mitchella, jehož veganskou značku zbožňuji a používám. Je pro mě ideální ve všech směrech.
  Upřednostňuji zejména vzdušné textury a přirozený styling. Mezi moje silné stránky patří střihy, preciznost, smysl pro detail a individuální přístup, díky kterému se moji klienti rádi vrací.
  Mým cílem je vytvořit účes, který vyjadřuje ten pověstný „GOOD HAIR DAY“ ❤️

   

 • Daniela Sládková

  Kadeřnice

  Usměvavá a milá kadeřnice Daniela se vždy perfektně postará o vaše vlasy. Její důležitou profesní stránkou je osobní přístup a pravidelné vzdělávání se v oboru. Mezi její největší přednosti patří barvení a zesvětlování vlasů, střih a péče o vlasy. Pracuje s vlasovou kosmetikou Paul Mitchell.

Zaujali jsme vás? Neváhejte a objednejte se telefonicky.